Hakkımızda

Blanck Stahl

Firmamız 2013 Mart tarihinde Levent ALTUNBULAK tarafından kurulmuştur. İlk yıllar ağırlıklı olarak otomat çeliği başta olmak üzere imalat grubu ve paslanmaz çeliklerin satışlarını gerçekleştirmiştir. Takip eden yıllarda özel alaşımlı çelikler, takım çelikleri ve alaşım elementleri şeklinde daha geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.
Çelik kaynaklarımız iç piyasa ve yurt dışında uzun yıllar çalıştığımız üreticilerdir. Firma kurucumuz 30 yılı aşkın eğitim, bilgi ve tecrübesi ile birçok üretici firmaya danışmanlık yapmıştır.
Özellikle kaliteli çelik üreticilerini iyi tanımaktadır. Bu sayede sektörel kullanıcı ve ürün tutarlılığını doğru gerçekleştirmektedir. Böylelikle müşteri şikayetleri çok aza inmektedir.
Müşterilerimiz başta otomotiv olmak üzere, makina, beyaz eşya, kahverengi eşya, havacılık yan sanayi, çelik üretici ve çelik stokçularıdır. Müşterilerimize teknik destek ve doğru hizmet vermekteyiz. Çelik, bakım onarım, US kontrol, kaynak ve birçok konuda partner firmalarımızla müşterilerimize bilgi aktarmaktayız.
Firmamız konularında uzman ve tamamı 15 yılı aşkın çelik konusunda iş tecrübesi olan çalışanlarla takım yönetimi sürecini oluşturmaktadır. Çalışanlarımız kaliteli çelik sektörünün iddialı firmalarında uzun yıllar çalışmış bilgili ve yetenekli kişilerdir.
Blanck Stahl kuruluşundan bu yana dürüst ve güvenilir bir firma olarak tanınmaktadır. Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır. Ortaklarımızın güvenini her zaman üst düzeyde tutmak ana hedefimizdir.